Perge Dijital, uzun yıllara dayanan tecrübesi ile tam web çözümleri hizmeti vermektedir. Şimdiye kadar yüzlerce ulusal ve ve uluslararası firmaya hizmet vermiştir. Perge Dijital'in misyonu son teknoloji ile ihtiyaçları birleştiren dijital işler ortaya koymaktır. İhtiyacına cevap veren işler sayesinde mutlu müşteri portföyü oluşturmak bizim en büyük enerjimizdir.

Web sayfası, e-ticaret ve blog gibi web sayafalarında WordPress altyapısını kullanmaktayız. WordPress, dünyada en çok kullanılan blog sistemlerinden biridir, açık kaynaklı ve kullanımı en kolay sistemlerdir. Kendi web sayfanızı kontrol panelinden istediğiniz gibi rahatça güncelleyebilirsiniz. Web sayfanızı yönetmeniz için size kontrol paneli eğitim videoları vermekteyiz. WordPress açık kaynak kodlu bir sistem olduğu için ayrıca internette bolca eğitim videolarını bulabileceksiniz.

Perge Dijital olarak, web sayfanızı kullandığınız süre boyunca teknik desteğimiz sürmektedir. Altyapı güncellemeleri, yeni ihtiyaçlara yönelik eklentiler, hosting kaynaklı güvenlik altyapısı bunlardan sadece birkaçıdır.

Tasarım, yazılım, sosyal medya ve teknik ekibimizle 7/24 saat e-posta ve telefon yoluyla bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Değerli müşterimiz,

Hosting alanlarınızdan kartalhomes.com ve kartalhomes.com/site üzerinde barındırılan web sayfalarınızın disk alanının yetersiz olduğu ve yedek alınamadığı görülmektedir. Diğer hosting paketlerinden bir seçim yaparak disk alanını genişletebilirsiniz.

İyi çalışmalar.

5

34