15 yıldır Web Teknolojilerinde Hizmet Veriyoruz

Uzmanlık Alanlarımız:

WordPress Yönetim Paneli Sistemleri, Sosyal Medya Yönetimi, E-ticaret ve Sanal Pazaryeri Oluşturma gibi alanlarda uzmanlık sahibiyiz.

Tecrübemiz:

2000'li yılların başından itibaren, yüzlerce müşterimize, kaliteli hizmet vermekten mutluyuz.

İş Alma ve Tamamlama Süreçleri

Müşteri tarafından istenen ihtiyaçlar doğrultusunda, işin boyutu ekibimiz tarafından belirlenir ve en uygun teklif hazırlanarak müşteriye sunulur.

Tam olarak belirlenen iş, tasarım ve yazılım ekibimiz tarafından uygulamaya başlanır. Akabinde gerekli testler yapılarak yayına almaya hazır hale gelir.  

Test yayınına alınan iş, müşteriye sunulur ve müşteri onayıyla birlikte yayına alınır. İşin kendisi yayında olduğu sürece takibi yapılır.

Mutlu Müşterilerimiz

Hizmet verdiğimiz tüm işlerde, özellikle müşterilerimizin memnun olması ve kendilerine fayda sağlaması önceliğimizdir. Bu doğrultuda her tamamlanan iş, sorumluluğumuz biraz daha arttırıyor.  

Web Sayfası
Diş Kliniğimizin, İngiltere'den hasta kabul etme üzerine anadili İngilizce olarak inşa edildi. Şu an amacına hizmet eden çok güzel bir sayfa yapıldı.
Yıldızlar Ltd
Web Sayfası
Akdeniz'in en büyük Konteyner - Prefabrik üreticilerinden biriyiz. Bu iş sahamızı anlatan, detaylı bir web sayfamız olduğu için çok mutluyuz.
0
Yıldır Sektördeyiz
0
Mutlu Müşteri
0
Bitmiş Proje
0 %
Başarı Oranı
Add to cart